Firma GROBLA powstała w 1991 roku.
Przez ponad 20 lat głównym obszarem naszej działalności był handel opałem i materiałami budowlanymi.
W wyniku rozwoju kompetencji i możliwości, zaczęliśmy funkcjonować jako Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane GROBLA.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, roboty prowadzimy w przemyślany sposób, unikając niepotrzebnych kosztów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz niezawodne zaplecze sprzętowe. Długoterminowy sukces firmy zawdzięczamy zdolności do utrzymywania wysokich standardów pracy, przy jednoczesnej ochronie ludzi i środowiska. Kładziemy nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa w obszarze wykonywanych zadań oraz doskonalenie jakości usług, co stanowi główne wartości naszej firmy.

Roboty ziemne - Grobla.com.pl
Roboty ziemne - Grobla.com.pl

Zobowiązanie to jest w najlepszym interesie naszych klientów, kontrahentów oraz pracowników, jak również społeczności, w której żyjemy i pracujemy. Nasza firma wymaga aktywnego zaangażowania, skutecznej komunikacji i odpowiedzialności od wszystkich stron, a w szczególności od zarządu.

Jesteśmy zobowiązani do:

  • dokładnego poznania wymagań klientów i dbanie o ich zadowolenie;
  • otwartego dialogu z zainteresowanymi stronami w celu zapewnienia zrozumienia naszej polityki, standardów oraz wydajności;
  • wykorzystania naszych umiejętności technicznych w zakresie projektowania i inżynierii oferowanych usług i produktów;
  • ustalenia wysokich standardów BHP oraz wydajności pracy, dzięki zastosowaniu skutecznego systemu zarządzania;
  • ochrony zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, przy stałym dążeniu do ich poprawy, poprzez szkolenia i prewencje w zapobieganiu wypadkom;
  • minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom oraz redukcję odpadów i ich poprawny recykling.

Dzięki dobrze wyszkolonej i zmotywowanej kadrze, a także gwarancji wysokiej jakości świadczonych usług, firma GROBLA pozyskuje rzesze zadowolonych klientów.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność była regularnie certyfikowana i kontrolowana, w celu zapewnienia ciągłego rozwoju. Zobowiązania tej polisy odnoszą się do przestrzegania ogólnie przyjętych norm, a także do wszystkich przepisów i regulacji. To jest kluczem do naszego sukcesu, ponieważ pozwala nam  zwiększać wydajność i konkurencyjność.
Zarówno od swojego zarządu, jak i pracowników, wymagamy najwyższych standardów, etycznych zachowań biznesowych oraz działalności zgodnej z obowiązującym w Polsce prawem.